Kalymnos Open
Klonaria 2020
Μονά αντρών Over 45

1.ΠΑΛΑΜΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2.ΜΑΡΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3.ΒΑΡΖΕΒΙΤΣ ΠΙΟΤΡΕ
4.ΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
7.ΚΑΜΠΟΥΡΜΑΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
8.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9.ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10.ΣΑΚΕΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
11.ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
12.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΜΙΚΕΣ
13.ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
14.ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15.ΜΠΟΥΡΙΝΑΚΗΣ ΜΟΥΡΑΤ
16.ΚΙΑΝΙΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17.ΜΑΚΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
18.FRANK
19.ΠΛΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
20.ΕΨΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Μονά αντρών Under 45

1.ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
2.ΦΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
3.ΣΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4.ΤΣΑΚΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
6.ΧΑΛΙΠΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7.ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8.ΜΑΛΛΙΑΣ ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΣ
9.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
10.ΚΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11.ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12.ΚΟΡΦΙΑΣ ΣΕΒΑΣΤΟΣ
13.ΤΖΑΝ ΜΠΟΥΡΙΝΑΚΗΣ
14.ΡΗΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15.ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16.ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17.ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
18.ΧΑΛΚΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
19.ΒΑΒΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
20.ΑΠΟΣΤΟΛΊΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
21.ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
22.ΒΑΖΑΝΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
23.ΠΟΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
24.ΜΕΡΑΜΠΕΛΙΩΤΗΣ ΕΜΜ.


Μονά Γυναικών

1.ΜΙΛΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
2.ΠΑΣΣΑ ΕΥΔΟΚΙΑ
3.ΣΙΣΣΩΗ ΜΑΡΙΑ
4.ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
5.ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
6.ΚΟΥΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
7.ΨΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
8.ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
9.ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
10.ΚΑΖΑΒΟΥΛΗ ΝΟΜΙΚΗ
11.ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
12.ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ
13.ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ ΝΟΜΙΚΗ
14.ΝΑΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
15.ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
16.ΑΡΒΥΘΗ ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ
17.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΉΝΗ
18.ΚΙΑΝΙΕ ΕΜΜΑΝΟΥΈΛΑ
19.ΒΑΒΛΗ ΜΑΡΙΑ
20.ΣΒΥΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ
Διπλά αντρών (ζευγάρια)

1.ΤΣΑΚΡΙΟΣ / ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗΣ Α
2.ΡΑΓΚΟΣ / ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ
3.ΧΑΛΙΠΙΛΙΑΣ / ΦΡΑΓΚΟΣ
4.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ Γ / ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ Σ
5.ΒΑΡΖΕΒΙΤΣ / ΜΑΡΘΑΣ
6.ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ / ΜΑΛΛΙΑΣ
7.ΦΡΑΓΚΟΣ / ΣΕΡΓΙΟΥ
8.ΚΑΜΠΟΥΡΜΑΛΗΣ / ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ
9.ΕΨΗΜΟΣ / ΒΑΒΛΗΣ
10.ΜΠΟΥΡΙΝΑΚΗΣ / ΜΠΟΥΡΙΝΑΚΗΣ
11.ΤΣΑΓΚΑΡΆΚΗΣ / ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
12.ΜΑΚΡΗΣ / ΚΙΑΝΙΕΣ
13.ΠΛΑΤΣΗΣ / ΚΟΥΡΟΣ
14.ΡΗΓΟΓΙΑΝΝΗΣ / ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
15.ΣΑΚΕΛΗΣ / ΦΡΑΝΚ
16.ΠΟΥΛΛΟΣ / ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗΣ Θ.
17.ΜΕΡΑΜΠΕΛΙΩΤΗΣ/ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
18.ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ/ΚΑΡΙΩΤΗΣ
19.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ Μ / ΠΑΛΑΜΑΡΙΤΖΗΣ
20.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ  / ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ Μ
21.ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ Μ / ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ Α.
Διπλά μεικτά (ζευγάρια)

1.ΤΣΑΚΡΙΟΣ / ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΥ
2.ΧΑΛΙΠΙΛΙΑΣ / ΜΙΛΑΤΟΥ
3.ΡΑΓΚΟΣ / ΠΑΣΣΑ
4.ΦΡΑΓΚΟΣ Γ. / ΝΑΝΑΚΗ
5.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ Γ. / ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
6.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ / ΣΙΣΣΩΗ
7.ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗΣ Α / ΣΑΡΟΥΚΟΥ
8.ΜΑΛΛΙΑΣ / ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗ
9.ΚΑΜΠΟΥΡΜΑΛΗΣ / ΨΙΛΑΚΗ
10.ΚΟΥΡΟΣ / ΚΟΥΡΟΥ
11.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΊΟΥ / ΚΑΖΑΒΟΎΛΗ
12.ΧΑΛΚΙΔΑΚΗΣ / ΚΛΗΜΗ
13.ΜΑΡΘΑΣ / ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ
14.ΦΡΑΓΚΟΣ Μ / ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ
15.ΡΗΓΟΓΙΑΝΝΗΣ / ΧΡΙΣΤΟΦΗ
16.ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ / ΚΙΑΝΙΕ
17.ΚΙΑΝΙΕΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
18.ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ Σ / ΑΡΒΥΘΗ
19.ΠΛΑΤΣΗΣ / ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ
20.ΚΑΡΙΩΤΗΣ / ΒΑΒΛΗ
21.ΒΑΒΛΗΣ/ΣΒΥΝΟΥ
-Λήξη δηλώσεων συμμετοχής Πέμπτη 27 Αυγούστου στις 21:00

-Κλήρωση αγώνων Πέμπτη  27 Αυγούστου στις 21:00

Συμμετοχές τουρνουά Klonaria 2020 - update 26/8
Διπλά γυναικών (ζευγάρια)

1.ΝΑΝΑΚΗ / ΤΡΙΚΟΙΛΗ Κ.
2.ΣΙΣΣΩΗ / ΣΑΡΟΥΚΟΥ
3.ΜΙΛΑΤΟΥ / ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ
4.ΚΑΖΑΒΟΥΛΗ / ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ
5.ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ / ΑΡΒΥΘΗ
6.ΠΑΣΣΑ / ΨΙΛΑΚΗ
7.ΚΟΥΡΟΥ / ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
8.ΧΡΙΣΤΟΦΗ / ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ
9.ΚΙΑΝΙΕ / ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ